Výsledky volieb

0dpis zápisnice okrskovej volebnej komisie o priebehu a výsledku hlasovania vo volebnom okrsku vo voľbách do orgánov Žilinského samosprávneho kraja konaných 04.11.2017

Kód volebného obvodu Kód obce 510 510076 Obec Suchá Hora

Okrsková volebná komisia zistila tieto výsledky:

Počet voličov zapísaných v zozname voličov                                                                                                                 1063

Počet voličov, ktorĺ sa zúčastnili na hlasovania                                                                                                                296

Počet voličov, ktorĺ odovzdali obálku                                                                                                                                296

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby do zastupitel'stva                                                                281

Počet platných hlasovacích lĺstkov odovzdaných pre voľby predsedu samosprávneho kraja                                          281

AF117 5/510/510076/1 520616 Kód volebného okrsku 1 1063 1/3 05.11.2017 01:34:35 zaznam obvod 510 1

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na poslancov zastupitel'stva podľa poradia na hlasovacom li'stku:

Čĺslo a meno kandidáta                                     Počet platných hlasov

1.   Miroslav Gabara, PhDr.,                                            33 

2.    Milan Hujas,                                                               7 

3.   Daniel Koleják, Ing.,                                                  30

4.   Vojtech Koleják, MUDr.,                                          166

5.   Slavomír Korčuška,                                                   12 

6.   Milan Kováč,                                                              11

7.   Štefan Kristofčák, Mgr.,                                           108 

8.   Ján Kuboš, Ing.,                                                        12

9.   Milan Kuriak,                                                             87

10.  Alojz Lajčin, JUDr.,                                                  19

11.   Lukáš Lepáček, Bc.,                                               21

12.   Eva Loffayová,                                                       23

13.   Andrej Medvecký,                                                  22

14.   Ivan Plevík,                                                              6

15.   František Polakevič,                                              32

16.   Rastislav Ratulovský,                                            10

17.   Jaroslav Rosina, Ing.,                                           27

18.   Dominik Svitek,                                                       2

19.   Ivan Šaško, Ing.,                                                   37

20.   Dušan Šoltés, Mgr.,                                              25

21.   Anton Tabačák, JUDr., Ph.D.,                               26 

AF117 5/510/510076/1 520616 2/3 05.11.2017 01:34:35 zaznam obvod 510 1

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na predsedu samosprávneho kraja podľa poradia na hlasovacom lístku:

Číslo a meno kandidáta                                  Počet platných hlasov

1.   Juraj Blanár, Ing.,                                                   39

2.   Peter Cibulka, Mgr.,                                                 1

3.   Kristián Hoffman, Mgr.,                                            -

4.   Erika Jurinová, Ing.                                              144 

5.   Anton Martvoň, Mgr.                                                 6

6.   Ján Mikolaj, prof., Ing., CSc.,                                   8

7.   Marián Murín,                                                         71

8.   Stanislav Pirošík,                                                      1

9.   Peter Sagan,                                                           11

 

Kód volebného obvodu 510 Kód obce 510076 Kód volebného okrsku 

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV

pre voľby predsedu Žilinského samosprávneho kraja

  1. Juraj Blanár, Ing., 51 r., predseda Žilinského samosprávneho kraja, Žilina, Smer - sociálna demokracia
  2. Peter Cibulka, Mgr., 35 r., dramaturg a manažér, Žilina, nezávislý kandidát
  3. Kristián Hoffmann, Mgr., 40 r., prírodovedec, geograf, Žilina, Strana zelených Slovenska
  4. Erika Jurinová, Ing., 46 r., poslankyňa NR SR, Nižná, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
  5. Anton Martvoň, Mgr., PhD., 37 r., právnik a vysokoškolský pedagóg, Dolný Kubín, nezávislý kandidát
  6. Ján Mikolaj, prof., Ing., CSc., 64 r., univerzitný profesor, Žilina, Slovenská národná strana
  7. Marián Murín, 50 r., starosta obce, Mútne, nezávislý kandidát
  8. Stanislav Pirošík, 29 r., projektový manažér technických izolácií, Valaská Dubová, Vzdor - strana práce, Komunistická strana Slovenska
  9. Peter Sagan, 33 r., asistent poslanca NR SR, Žilina, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko

 

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV

pre voľby do zastupiteľstva Žilinského samosprávneho kraja
podľa volebných obvodov

  1. Miroslav Gabara, PhDr., 39 r., riaditeľ ÚPSVaR Námestovo, Tvrdošín, Smer - sociálna demokracia,
  2. Milan Hujas, 61 r., živnostník, Trstená, Nový parlament
  3. Daniel Koleják, Ing., 54 r., lesník, Trstená, Smer - sociálna demokracia
  4. Vojtech Koleják, MUDr., 61 r., lekár, Trstená, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
  5. Slavomír Korčuška, 43 r., starosta obce, Podbiel, Smer - sociálna demokracia
  6. Milan Kováč, 62 r., invalidný dôchodca, Tvrdošín, Slovenská národná strana
  7. Štefan Kristofčák, Mgr., 54 r., riaditeľ gymnázia, Tvrdošín, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
  8. Ján Kuboš, Ing., 33 r., konateľ spoločnosti, Nižná, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
  9. Milan Kuriak, 47 r., podnikateľ, Tvrdošín, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova
  10. Alojz Lajčin, JUDr., 47 r., starosta obce, Habovka, nezávislý kandidát
  11. Lukáš Lepáček, Bc., 27 r., pedagóg, Tvrdošín, nezávislý kandidát
  12. Eva Loffayová, 50 r., fyzioterapeutka, Trstená, nezávislá kandidátka
  13. Andrej Medvecký, 29 r., SZČO, Tvrdošín, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
  14. Ivan Plevík, 46 r., technik automatizácie výroby, Tvrdošín, nezávislý kandidát
  15. František Polakevič, 58 r., vedúci Stavebného obvodu ORAVA, Trstená, nezávislý kandidát
  16. Rastislav Ratulovský, 29 r., živnostník, Tvrdošín, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
  17. Jaroslav Rosina, Ing., 53 r., starosta obce, Nižná, nezávislý kandidát
  18. Dominik Svitek, 28 r., čašník, Tvrdošín, Most ‑ Híd
  19. Ivan Šaško, Ing., 71 r., primátor mesta, Tvrdošín, Slovenská národná strana
  20. Dušan Šoltés, Mgr., 49 r., riaditeľ školy, Tvrdošín, nezávislý kandidát
  21. Anton Tabačák, JUDr., Ph.D., 33 r., advokát, Oravský Biely Potok, nezávislý kandidát

 

 

suchahora_dolezitekontakty.png

Obecný úrad:
tel.: 043 / 539 72 22,539 72 63
mobil: 0917 533 780,0918 427 576,77
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
web: www.suchahora.eu

Informácie o stránke:   Prístupnosť   |   Autorské práva   |   Ochrana osobných údajov

Copyright © 2018 www.suchahora.eu. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa licencie GNU General Public.